Foto

Contact

Naam:
E-mailadres:
Uw vraag:
 

Wegens beveiligingsredenen dient u eerst de slider helemaal naar rechts te verplaatsen, om vervolgens op verstuur te drukken.





Correspondentie:

Stichting Tophandbal Zuid-Limburg
Postbus 579
6160 AN Geleen

 

Secretariaat:

Evelyn Bijlsma te bereiken via secretariaat@limburglions.nl

 

Facturen:

Facturen gericht aan de Stichting THZL, worden alleen in behandeling genomen indien deze gericht zijn aan bovenstaand postbus of digitaal verstuurd via admin@limburglions.nl


Raad van Toezicht:

Naam E-mailadres
Ruud Verreussel
Voorzitter RvT
r.verreussel@gmail.nl
Roel Goffin
Lid RvT
r.goffin@kpnmail.nl
Ruud Burlet
Lid RvT
ruudburlet@hotmail.com

Bestuur:

Naam E-mailadres Telefonische Bereikbaarheid
Thieu Kikken
Voorzitter
thieu@limburglions.nl Mobiel: 06 55 72 70 08
Evert Hoiting
Commerciële zaken, PR
& Communicatie
evert@limburglions.nl Mobiel: 06 53 34 56 27
Robert Habets
Financiële zaken
robert@limburglions.nl Mobiel: 06 55 17 20 32
Hans Slangen
Maatschappelijk
hans.slangen@zuyd.nl Mobiel: 06 14 16 89 86
Ronald Snippe
Facilitair
ronald@limburglions.nl Mobiel: 06 46 28 76 55
Martijn Kunnen
Commerciële zaken
martijn@limburglions.nl Mobiel: 06 51 55 66 34
Jeroen Hofman
Technische zaken
jeroen@limburglions.nl Mobiel: 06 22 69 84 64
     
Ger Kreutzkamp kreutzkamp@planet.nl Mobiel: 06 22 46 73 80

Werkgroep Technische Zaken:

Naam E-mailadres Telefonische Bereikbaarheid
Mark Schmetz
Trainer/coach
schmetz11@hotmail.com Mobiel: 06 86 68 70 05
Lambert Schuurs
Assistent-trainer
lschuurs@hotmail.com Mobiel: 06 53 18 93 44
Ricardo Smoorenburg
Teambegeleider LIONS
ricardosmoorenburg@gmail.com Mobiel: 06 22 37 70 21
Hans Gierman
Algemeen Management
h.gierman@heerlen.nl Mobiel: 06 22 41 76 06
Bart Hofmeyer
Trainer/coach LIONS 2
barthofmeyer@wellernet.nl Mobiel: 06 51 40 75 42
Maik Onink
Assistent-trainer LIONS 2
maikonink@hotmail.com Mobiel: 06 28 84 51 77
Johnny Habets
Teambegeleider LIONS 2
joh.habets@planet.nl Mobiel: 06 21 81 16 00
Dick Mastenbroek
Keeperstrainer
dickendees@home.nl Mobiel: 06 43 61 85 69
Tanja Sarenac
Fysieke trainster
  Mobiel: 06 25 04 71 01
Paul Seijben
Combinatiefunctionaris
Stichting Ecsplore
pseijben@ecsplore.nl Mobiel: 06 30 55 07 81

Medisch Team

Naam E-mailadres Telefonische Bereikbaarheid
Rutger Sanders
Huisarts
rfsanders@home.nl Tel: 046- 4742059
Max Dirckx
Huisarts
m.dirckx@ezorg.nl Tel: 046 - 475 29 52
Jerome Doomen
Verzorger LIONS 1
j.doomen@online.nl Mobiel: 06 22 14 46 76
Rian Dekker
Fysiotherapeut LIONS 1
riandekker@hetnet.nl Mobiel: 06 12 40 88 23
Kelly Leurs
Verzorger LIONS 2
  Mobiel: 06
Strik Blokzijl
Verzorger LIONS 2
  Mobiel: 06

Werkgroep Sponsoring

Naam E-mailadres Telefonische Bereikbaarheid
Evert Hoiting
Voorzitter Sponsorcommissie
evert@limburglions.nl Mobiel: 06 53 34 56 27
Luuk Hoiting
Manager Businessclub
luuk@limburglions.nl Mobiel: 06 21 99 86 87
Martijn Kunnen
Commerciële zaken
martijn@limburglions.nl Mobiel: 06 51 55 66 34
Evelyn Bijlsma
Secretariaat THZL
secretariaat@limburglions.nl Mobiel: 06 51 10 41 11

Werkgroep PR:

Naam E-mailadres Telefonische Bereikbaarheid
Evert Hoiting
Voorzitter Werkgroep PR
evert@limburglions.nl Mobiel: 06 53 34 56 27
Luuk Hoiting
Manager Businessclub
luuk@limburglions.nl Mobiel: 06 21 99 86 87
Amy Vroemen
PR & Communicatie
amy@limburglions.nl Mobiel: 06 22 66 64 23

Social Media (Twitter)
  Mobiel: 06
Joris Souren
Livestream
jorissouren@hotmail.com Mobiel: 06 16 85 87 39
Luuk Hoiting
Social Media (Facebook)
luuk@limburglions.nl Mobiel: 06 21 99 86 87