LandskampioenLandskampioen
Kampioen BENE-League
Nationale Beker
Top Foto

Contact

Stichting Top Handbal Zuid-Limburg
Postbus 579
6160 AN Geleen

Secretariaat

Evelyn Arets te bereiken via secretariaat@limburglions.nl

Facturen

Facturen gericht aan de Stichting Top Handbal Zuid-Limburg, worden alleen in behandeling genomen indien deze gericht zijn aan de postbus of digitaal verstuurd aan admin@limburglions.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Evelyn Bijlsma Assistent Financiële zakensecretariaat@limburglions.nl+31 6 51 10 41 11
Evert Hoiting Commerciële zaken, PR & Communicatieevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Ger Kreutzkamp Assistent Financiële zakenger@limburglions.nl+31 6 22 46 73 80
Hans Slangen Maatschappelijkhans.slangen@zuyd.nl+31 6 14 16 89 86
Jeroen Hofman Technische zakenjeroen@limburglions.nl+31 6 22 69 84 64
Martijn Kunnen Commerciële zakenmartijn@limburglions.nl+31 6 51 55 66 34
Robert Habets Financiële zakenrobert@limburglions.nl+31 6 55 17 20 32
Sjraar Cox Vice voorzittercoxsr@ziggo.nl+31 6 55 12 54 44
Thieu Kikken Voorzitterthieu@limburglions.nl+31 6 55 72 70 08

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Roel Goffin Lidr.goffin@kpnmail.nl
Ruud Verreussel Voorzitterr.verreussel@gmail.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Elles Derrez Manager BusinessclubElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Evert Hoiting Bestuurevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Martijn Kunnen Bestuurmartijn@limburglions.nl+31 6 51 55 66 34
Sjraar Cox Bestuurcoxsr@ziggo.nl+31 6 55 12 54 44
Thieu Kikken Bestuurthieu@limburglions.nl+31 6 55 72 70 08

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Elles Derrez Manager BusinessclubElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Evert Hoiting Bestuur/voorzitterevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Gianni Ummels Social Mediagianniummels@gmail.com+31 6 20 24 33 48
Jean Vanhaen Redactiejean.vanhaen@home.nl
Kelly Leurs Social Mediakellyleurs@hotmail.nl+31 6 48 58 07 47
Martijn Dukers Social Mediainfo@southframez.nl
Mieke Hoiting Oploopkinderen / Supportersbattlemieke.hoiting@gmail.com+31 6 54 93 43 83
Niels Paulissen DJniels-paulussen@outlook.com
Rob Ras Wedstrijdbulletinsrobras@hetnet.nl+31 6 22 42 02 73
Theo Hinsen Speakerhinssen1@home.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Christoph Jauernik Trainer/coach LIONSjauernik@outlook.de+49 16 01 20 28 02
Dick Mastenbroek Keeperstrainerdickendees@home.nl+31 6 43 61 85 69
Edwin Bannink Trainer/coach LIONS YOUTHedwin.bannink@gmail.com+31 6 10 50 42 04
Hans Gierman Algemeen Managementhans.gierman@limburglions.nl+31 6 22 41 76 06
Harold Nusser Trainer/coach LIONS 2harold.nusser@home.nl+31 6 13 71 17 80
Jeroen Hofman Bestuur/voorzitterjeroen@limburglions.nl+31 6 22 69 84 64
Lambert Schuurs Assistent trainer LIONSlschuurs@hotmail.com+31 6 53 18 93 44
Ricardo Smoorenburg Teambegeleider LIONSricardosmoorenburg@gmail.com+31 6 22 37 70 21
Robin Beckers Teambegeleider LIONS 2robin.beckers87@hotmail.com+31 6 23 97 83 95

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Rian Dekker Fysiotherapeut LIONSriandekker@hetnet.nl+31 6 12 40 88 23

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Mart Adriaens Lidmcm.adriaens01@gmail.com
Paul Haane Voorzitterpaulhaane@kpnmail.nl+31 6 22 59 00 05
Peter Claessen Lidpeter.claessen@home.nl
Tanja Gruner Administratieehtgruner@hotmail.com

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Evelyn Bijlsma Lidsecretariaat@limburglions.nl+31 6 51 10 41 11
Marijke Baart Lidmea.baart@gmail.com+31 6 41 06 99 48

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Axel Bisschoff TechnicusAxel@advacom.nl
Elles Derrez Manager BusinessclubElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Gianni Ummels Graphicsgianniummels@gmail.com+31 6 20 24 33 48
Ineke Peltrera Taggeni.peltrera@gmail.com
Joris Souren Cameramanjorissouren@hotmail.com+31 6 16 85 87 39
Luana Peltrera Taggenluana.peltrer@kpnmail.nl
Peter Urlings Graphics + standenpeter@bemelen.com+31 6 24 21 77 73

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Jeroen Aarsen Fotograafjeroen.aarsen@home.nl
John Wijnen Fotograafinfo@dutchleatherworks.nl
Jos Joosten Fotograafjos.joosten@gmail.com
Reza Karimi Fotograaffotoreza90@gmail.com+31 6 39 86 13 00
Rob Creemers Fotograafmail@robcreemers.com
Ron Philips FotograafRonphilips@sporteve-foto.nl
Ronald Jans Fotograafr.jans1972@gmail.com

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Annette Cosemans Centrale kassan.cosemans@ziggo.nl
Ger Kreutzkamp Entree controleger@limburglions.nl+31 6 22 46 73 80
Harold Soons Coördinatorhsoons@home.nl+31 6 51 78 80 75
José Kreutzkamp Muntverkoopkreutzkamp@planet.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Harry Wetzels Vrijwilligerwetzels1960@ziggo.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Ankie Heuts RABO-LoungeAnkie.heuts@gmail.com
Elles Derrez Manager BusinessclubElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Helene Timmers Ontvangst VIP Baliehelene@tastypresent.nl+31 6 41 91 97 25
Marc Heuts RABO-LoungeMarc.Heuts@rijksoverheid.nl
Nicole Heijnen RABO-Loungefamheijnen@hotmail.com

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Esther Posthuma Wedstrijdsecretariaatesther.posthuma@home.nl
Hans Gierman Coördinatorhans.gierman@limburglions.nl+31 6 22 41 76 06
Ilse Van Helmond-Pepels Wedstrijdsecretariaatilsevanhelmond@gmail.com
Mariëlle Urlings Wedstrijdsecretariaaturlingsmarielle@gmail.com

Adress

Stichting Tophandbal Zuid-Limburg
Postbus 579
6160 AN Geleen

Email

Secretariaat
te bereiken via
secretariaat@limburglions.nl

Contact

Top