LandskampioenLandskampioen
Kampioen BENE-League
Nationale Beker
Top Foto

Contact

Stichting Top Handbal Zuid-Limburg
Postbus 579
6160 AN Geleen

Secretariaat

Evelyn Arets te bereiken via secretariaat@limburglions.nl

Facturen

Facturen gericht aan de Stichting Top Handbal Zuid-Limburg, worden alleen in behandeling genomen indien deze gericht zijn aan de postbus of digitaal verstuurd aan admin@limburglions.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Cees Sterk Voorzittercees.sterk@gmail.com+31 6 10 00 36 88
Evelyn Arets Assistent Financiële zakensecretariaat@limburglions.nl+31 6 51 10 41 11
Evert Hoiting Commerciële zaken, PR & Communicatieevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Hans Slangen Maatschappelijkhans.slangen@zuyd.nl+31 6 14 16 89 86
Jeroen Hofman Technische zakenjeroen@limburglions.nl+31 6 22 69 84 64
Martijn Kunnen Commerciële zakenmartijn@limburglions.nl+31 6 51 55 66 34
Robert Habets Financiële zakenrobert@limburglions.nl+31 6 55 17 20 32

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Jan Smeelen Voorzitterjan@pontifex-consulting.nl
Thieu Kikken Lidthieu@limburglions.nl+31 6 55 72 70 08

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Elles Derrez LIdElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Evert Hoiting Bestuurevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Martijn Kunnen Bestuurmartijn@limburglions.nl+31 6 51 55 66 34
Thieu Kikken Bestuurthieu@limburglions.nl+31 6 55 72 70 08

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Evert Hoiting Bestuur/voorzitterevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Gianni Ummels Social Mediagianniummels@gmail.com+31 6 20 24 33 48
Jean Vanhaen Redactiejean.vanhaen@home.nl
Mieke Hoiting Oploopkinderen / Supportersbattlemieke.hoiting@gmail.com+31 6 54 93 43 83
Theo Hinssen Speakerhinssen1@home.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Bjorn Marquardt Algemeen Managementbjoernmarquardt90@gmail.com+49 15 22 26 73 976
Christoph Jauernik Trainer/coach LIONSjauernik@outlook.de+49 16 01 20 28 02
Hans Gierman Algemeen Managementhansgierman@outlook.com+31 6 22 41 76 06
Jeroen Hofman Bestuur/voorzitterjeroen@limburglions.nl+31 6 22 69 84 64
Johnny Habets Teambegeleider LIONSjohn.habets@planet.nl+31 6 21 81 16 00
Lambert Schuurs Assistent trainer LIONSlschuurs@hotmail.com+31 6 53 18 93 44
Marc van de Walle Keeperstrainer+31 6 53 65 89 73
Sirik Blokzijl Krachttrainersirikblokzijl@gmail.com

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Crifven Frenken Sportmasseurinfo@crifvensportmassages.nl+31 6 23 57 53 66
Jérôme Doomen Sporttherapeutj.doomen@online.nl+31 6 22 14 46 76
Rian Dekker Fysiotherapeut LIONSriandekker@hetnet.nl+31 6 12 40 88 23

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Mart Adriaens Lidmcm.adriaens01@gmail.com
Paul Haane Voorzitterpaulhaane@kpnmail.nl+31 6 22 59 00 05
Peter Claessen Lidpeter.claessen@home.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Evelyn Arets Lidsecretariaat@limburglions.nl+31 6 51 10 41 11

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Axel Bisschoff TechnicusAxel@advacom.nl
Elles Derrez LidElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Ineke Peltrera Taggeni.peltrera@gmail.com
Johan Derrez Regieinfo@derrez.com
Joris Souren Cameramanjorissouren@hotmail.com+31 6 16 85 87 39
Luana Peltrera Taggenluana.peltrer@kpnmail.nl
Patrick Wielders Cameramanpwielders@hetnet.nl+31 6 52 62 88 22
Paul Haane Geluidseffectenpaulhaane@kpnmail.nl+31 6 22 59 00 05

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Jeroen Aarsen Fotograafjeroen.aarsen@home.nl
John Wijnen Fotograafinfo@dutchleatherworks.nl
Jos Joosten Fotograafjos.joosten@gmail.com
Reza Karimi Fotograaffotoreza90@gmail.com+31 6 39 86 13 00
Rob Creemers Fotograafmail@robcreemers.com
Ron Philips FotograafRonphilips@sporteve-foto.nl
Ronald Jans Fotograafr.jans1972@gmail.com

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Annette Cosemans Centrale kassan.cosemans@ziggo.nl
Ger Kreutzkamp Entree controle+31 6 22 46 73 80
Harold Soons Coördinatorhsoons@home.nl+31 6 51 78 80 75
José Kreutzkamp Muntverkoopkreutzkamp@planet.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Anita Wetzels Vrijwillger
Harry Drissen Vrijwilligerwetzels1960@ziggo.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Ankie Heuts RABO-LoungeAnkie.heuts@gmail.com
Elles Derrez LidElles@limburglions.nl+31 6 12 99 74 58
Evert Hoiting Halmanagementevert@limburglions.nl+31 6 53 34 56 27
Helene Timmers Ontvangst VIP Baliehelene@tastypresent.nl+31 6 41 91 97 25
Marc Heuts RABO-LoungeMarc.Heuts@rijksoverheid.nl

Naam

Functie

E-mail

Telefoon

Emma Urlings Wedstrijdsecretariaate.eurlings@gmail.com+31 6 34 38 05 56
Hans Gierman Coördinatorhansgierman@outlook.com+31 6 22 41 76 06
Mariëlle Urlings Wedstrijdsecretariaaturlingsmarielle@gmail.com+31 6 18 64 01 84

Adress

Stichting Tophandbal Zuid-Limburg
Postbus 579
6160 AN Geleen

Email

Secretariaat
te bereiken via
secretariaat@limburglions.nl

Contact

Top